Beginnend wielrenner?

Wielertraining voor beginnende wielrenners

Ben jij boven de 18 en heb je een racefiets?
Lijkt het je leuk om te gaan wielrennen,
Wil je graag de basisvaardigheden leren?
Vind je het belangrijk veilig in een groep te kunnen fietsen?
Wil je je conditie op een leuke manier verbeteren?
Vind je het leuk om met anderen te fietsen?

Meld je dan aan voor onze wielertraining onder begeleiding van een gediplomeerd trainer. We starten op de parkeerplaats bij het SCR Rottermeren (bij Monkeytown) om 10:00 uur elke zaterdagochtend. Vermeld bij je aanmelding svp hoeveel ervaring je hebt.

We zijn van plan om dit jaar als groep met een toertocht te gaan meerijden.

Het is mogelijk om de eerste twee keer gratis mee te doen om te kijken hoe het bevalt. Daarna vragen we je om lid te worden van onze vereniging voor het luttele bedrag van €36,50 per jaar. Daarmee krijg je ook de mogelijkheid om te rijden in onze verenigingskleding tegen gereduceerde prijzen. Lid worden heeft als bijkomend voordeel dat je een basislicentie van de KNWU krijgt en daarmee ook via de KNWU verzekerd bent.

Met vriendelijke groet,

Suzanne Houweling
Secretaris RRC de Pedaalridders